<
>
Filter in effect:

[fs:323]
Vojtěch Veškrna [fs:323]
[fs:233]
Petr Horký [fs:233]Díky za vysvětlení, je to zajímavé.Nevím přesně, jak to myslíš, ale taky mě baví zkoumat podivné lidi na krajích záběrů, kteří mnohdy předčí svou nenucenou čumivostí hlavní aktéry snímku :).Je to sice divný, ale strašně mi to s tím textem a bílým pozadím na blogu funguje. Je to super, ty, co tam máš, a dává mi to větší smysl než takhle tady.Už se na to dívám poněkolikáté a jediné, co mě nějak víc zaujalo, je ten portrét slečny, i když není imho úplně ideálně zabraná (moc široký asi). Na ostatních jsem si vůbec nic nenašel a rozšířená série na facebooku mě nijak víc nenasměrovala.Včera nebo předevčírem jsem to viděl na tvém blogu a přemýšlel jsem, jestli se to tady objeví :).

Chytlavý to je, ale přijde mi to trochu prasox zpracováním a vadí mi tam lidi.Buran dobrý, ale vysmažit ho do nebe a takhle blbě zabrat...na mě je toho tam nějak moc... úplně by mi stačil nějak líp vyřešenej prostředek bez tý cocacoly.nemůžu se teda zbavit dojmu, že je toho tam tolik, až tam není nic, ale líbí se mi to. Hlavně si teda frčím na tom molu a přicházející dvojci...tuhle bych sepsul a někam jinam do tvé galérky bych šel pro potěchu mojí duše napsat něco pozitivního... sakra proč mě tohle napadá.

tak radši nic, peklo prostě.taov... hh, představil jsem si jich deset... jak si takhle letí... uuuh :Dpro mě je trochu jak když potřebuješ zítra odevzdat soubor na téma krajina... ale no offense... jen mě to tak napadlo.mně se to líbí, strašně dobře se na to kouká...


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 1/1

>
<
Page