<
Filter in effect:

[fs:104]
Tomáš Řihošek [fs:104]
[fs:175]
Juan Pablo Picasso [fs:175]to vzniklo na bruslích, ne?
atmosféricky je to docela poladěný, ale samo o sobě to moc nevypráví.cywe.. jen tam možná nemusela držet tu tašku.. pravá ruka (dlaň) mi to trochu brzdí. můj trabl asi.ty barvy a vůbec jak je to tam nahozený, je přesně podle mýho gusta.. ajlááájknevim. k tomuhle tak nějak nemám moc co říct. furt buďto koukám na tu pěšinku na hlavě anebo si řikám, že sis tam postavil fakt divnýho boxera.. vizuálně mi to jede, zvlášť náhled. cože, řek jsem něco novýho?fotka - sice jasně tvoje, ale z jasnejch tvejch mám jiný - jasnější - fabority ;)ale je fakt, že já ty tvoje hlášky taky občas skimuju, protože je to někdy fak děs ;)hmmm, třetí má pro mě leccos zajímavýho.
a taky náhled se mi líbí, má vytažený barvy a moderní kompoooparáda, takže já už taky asi nemusim nic dodávat ;)te fakt déžď a né dědskej pokoj? ;)) te pech docela..takže osvícený filmy se musej nechat uležet dva roky u jensona na půdě.todle je houdini?? nebo houdinová ;) ten silnej stín je fakt silnej, ale tsz ho v tý svý verzi ještě zvýraznil. ale dobrýýtsz verze much betta, ale trochu nefér, ono to v malým vypadá celkově líp ;)jo, tohle opravdu nemá smysl odbarvovat.
je to fajn, ale zdá se mi to takový nerozhodný nebo trochu moc hraný. neumim si vysvětlit, proč se děje to, co se na obrázku děje, necejtim za tím emoce.člověče, mě se tyhle zamračený dramat(urg)ický pohledy už nějak zajídaj. dobře že se budeš teď zas věnovat tomu scanneru ;)no neni. a co to, žes na to přišels až jako s takovým zpožděním? ;)jo, já myslim, že to de i poznat.
já tady těm stylizovanejm portrétům řikám ikonka elfský lučištnice z baldur's gate. jsem poznamenanej počítačovejma hrama, noaco.


fstop-3.6.7/eloise-2.4.15
Comments, page 1/2

<
Page