>
Filter in effect:

[fs:147]
Luděk Nechvátal [fs:147]
 (anyone)to je zvláštní že na mě nejvíc "mluví" jednička - a jsem tu sám:(chvíli - snad 2 minuty - lidi chodili, ale většinou v párech či větších skupinkách a já chtěl osamělýho walkera - připadal sem si jak špion:)1 - uplně skvělá - a to jako že moc!
2 - v kontextu zajímavá
3 - ta mě neoslovila
4 - příjemná portretek :)

celkově na mě série působí hodně pozitivně - jsou tam pro mne slabší i silnější věci, ale jako celek je to moc fajn.pro mne moc zmatene, násilné, něco v tom nejšpíš je ale zatim to nedokažu identifikovat:)skvělý - líbí se mi - představuji si to 30x30 vedle sebe v řadě s 30 cm mezerami na zdi, na chodbě do nějakýho brouzdaliště či plaveckýho areálu :)jsou to jen neznámí lidi, spěchající, čekající - prostě každodenní obrazek z ulice - co v tom chceš hledat víc?jj tahle je moc povedena - btw. měl si dát celou kočičí seriiLubo? - Výcvaky néé - na každýho z tech lidi sem si musel počkat - třeba u jedničky jsem na tom místě stepoval asi 15 min než někdo šel:)trojka výborná, jednička mě taky baví - no a u dvojky nevim - spíš ne - takže vlastně to stejny co ostatní:)trojka se mi líbí hodně - moc příjemný!
ostatní dvě moc ne - tmavé a zmatenéahoj - pěkný čtverce - předbouřková situace -hmm- ostre slunce + tmavy nebe je skvelý čas pro fotku - paráda - u mne vede ta první - takovy visuelně jednodušší obraz - líp se na to koukájako lomografie velmi dobré!

10 golden rules of lomography
1. Take your LOMO everywhere you go
2. Use it at any time - day & night
3. Lomography is not an interference in your life, but a part of it
4. Approach the objects of your lomographic desire as close as possible
5. don't think (William Firebrace)
6. be fast
7. you don't have to know beforehand what is captured on your film
8. you don't have to know it afterwards either
9. shoot from the hip
10. don't care about rulesve srovnání s tou druhou je první slabší - 2 se mi líbí - btw. kolik jsi jich zmačkl než se povedla?taky sem si myslel že krajinky nefotim a na dovoleny sem nich necvakal šíleně moc:)
ale jo takovej standartní uklidnujici pohled na pole - to by mělo byt jako stadartni vybavení metropolitních kanceláří:)mám pocit že bych jako solovku použil jinou z předchozí serie - možná i dvě:) ale proč ne i tahle je fajnjo - tahle je megaskvělá! A to neříkám jen proto, že jsem milovník koček. :)já nevím - no snad kdyby to bylo to lomo - nejam me to zatim nebere - zkusim se vratit:))


fstop-3.6.10/eloise-2.4.15.5
Comments, page 28/28

>
Page
28