Filter in effect:

[fs:287]
Lukáš Kožešník [fs:287]
[fs:251]
Michal Bílek [fs:251]je to fajn, i když ten sken mohl bejt lepší (a nebo v těch stínech už fakt víc neni?)nakonec se mi to dost líbí.
tiše ukradnuto ve správnou chvíli myslim.joa hlavně barvy barvy barvy (nejvíc to vnímám teď s monitorem v grafickym módu, když zrovna skenim). je to úžasně krémový.já to vnímám jako výbornou fotku.no, možná je to až moc oddechový...koukal sem na to už včera asi dvakrát, a mám z toho poměrně příjemnej pocit. na nic to netlačí a ničim mě to neirituje. vlastně se mi na to kouká poměrně dost hezky. skoro bych řekl, že je to ve srovnání s některejma dřívějšíma věcma od tebe vyložená oddychovka - v podobě chybějícího dramatu (no, ale ty fotky sem neměl popravdě nikdy rád) i chybějícího vtípku (a nebo tam nějaká legrácka je schovaná tak rafinovaně, že ji tentokrát opravdu neodhalím).
jo, je mi to sympatický a snad tenhle pocit nějakou chvíli vydrží.tahle fotka mi chutná včetně všech rekvizit.stín na zmrzlině, jež připomíná tvarem pochodeň na soše svobody, připomíná tvarem tak trochu sochu svobody. a teď tak koukám, paní má taky zmrzlinu, čímž pro mě celá fotka dostává úplně jinej význam.)

... už aby bylo tepleji!to mně pořád celkem slušně funguje tohle .)by mně zajímalo, kde na tyhle bílkovsky_podivný situace chodíš .)
celkem se mi to líbí


fstop-3.6.10.1/eloise-2.4.15.8
Comments, page 2/3

Page