Tato mise byla domluvena pres ceskou humanitarni organizaci "Nadace for Afrika", která pusobi primo ve slamu v Kibere. Foceni probihalo v ramci pusobeni mistnich lidi napojenych na nadaci, kteri se zde snazi denne chodit a rozdelovat pomoc a jidlo. Bez toho by to nebylo vubec mozne, ani se do onech mist odvazit .. a hlavne pak odejit zivy.
Technicke podminky foceni pry desne, jednotlive chatrce jsou temer dokonale svetlotesne, Sibik si mi stezoval, ze zvladnout zvetseniny 60 x 80 z DSLR ISO 1600 a vyse byl docela orisek. Fotil pouze to, co videl zcela bez inscenace, komunikace s lidmi byla minimalni .. a to z mnoha duvodu.
a k tomu mě napadá... "Dále upozorňujeme na závěrečnou kurátorskou prohlídku výstavy Bohumil "Bob" Krčil s Jitkou Hlaváčkovou, která proběhne ve středu 12. 9. od 16.00."